שולחן פינת אוכל – איך קונים?

האם שמתם לב לאחרונה שהשולחן מטבח שלכם רעוע ולא כיף לשבת לצדו ולנהל את ארוחת הבוקר, צוהריים או ערב? מה אנשים היו עושים אם לא היו שולחנות לשבת לצידם? זו בהחלט שאלה טובה שדורשת את התשובה הראויה וכאן אנחנו נכנסים לתמונה ומספקים כמה וכמה תשובות חשובות.

אז מעבר לכלי המטבח ולמיקום שלהם, איפה אתם ממקמים את פינת האוכל ומה עם השולחן, הכיסאות ומה שביניהם?

איך בוחרים שולחן פינת אוכל?

בחירת שולחן אוכל זה אחד הפרמטרים לבחירת פינת אוכל ראויה, לצד המיקום, הכיסאות וכל השאר הגיע בין היתר גם תורם של השולחנות.

אז איך בוחרים? האם יהיה זה שולחן נפתח או שולחן קטן יותר? האם שולחן מרובע, מלבני או בכל צורה אחרת? במה חשוב להתחשב לפני שיוצאים ובוחרים את הפריט הנ"ל? כמו שאתם כבר יודעים, כל שולחן וכל פינת אוכל עיצוב משלה וכן אפיונים שיש לקחת בחשבון. מבין מגוון הסגנונות לבטח שמעתם על העיצוב הקלאסי, האיטלקי ואפילו העיצוב התעשייתי המותאם לארגונים וחברות. 

טיפים לבחירת שולחנות פינות אוכל

אז לפני הכול זה המידות, איזו מידה תבחרו? מה הכי מתאים לחדר אוכל שלכם?

בכדי לדעת אם גודל השולחן אכן מתאים אתם חייבים לדעת גם את גודל החלל עצמו. יש אנשים שיבחרו גודל סטנדרטי ויש שיידרשו להתאים את זה לפי גודל הבית ובפרט אם הבית קטן- שהרי זו נקודה חשובה מאוד אחרת תגרמו לנראות הכללית להראות צפופה ולא נעימה בעליל. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון קשור בכמות האורחים שאתם מארחים בבית, האם השולחן מתאים יותר לכמות אורחים קטנה או שהוא מתאים אך ורק לכם?

כמו כן יש לבדוק כמה סועדים יכולים לשבת סביב השולחן, יש שיבחרו את הרגיל כאמור 8 סועדים ויש שיבחרו 12 סועדים ואף יותר עם אופציה לשולחן נפתח.

השולחן הנפתח ייעודי למקום קטן יותר כך שהוא ייפתח אך ורק כשיש אורחים ולרוב מי שמארח המון אנשים ייבחר בו למשימה בסופו של דבר.

By admin