פינות אוכל

בעבר הלא כל כך רחוק, פינות האוכל שימשו כמקום שבו יכלה כל המשפחה לשבת, לאכול ואף לדבר כולם ביחד. אך כמו שכל הגבולות של הבית והמטרות שלהם השתנו עם השנים, כך גם פינות האוכל כבר לא משמשות רק לאכילה, אלא הן משמשות כמרחב הם הרבה שימושים, כמו הכנת שיעורי בית של ילדים בגיל בית ספר, קריאה של עיתון יחד עם הקפה של הבוקר, אתם יכולים לפרוש על השולחן כל מיני תוכניות עבודה ושרטוטים למיניהם ועוד. לפניכם המדריך המקיף על פינות אוכל. מומלץ להמשיך לקרוא.

 

ממה מתחילים בבחירה של פינות אוכל?

כשאתם מתחילים לבחור בין כל המבחר הרחב של פינות אוכל, כדאי לכם להתחיל דווקא עם הגודל ולא עם העיצוב. הגודל של פינת האוכל צריך להתבסס על הממדים של החדר ועל כמות האנשים אשר הולכת לשבת סביב השולחן. אם החלל שיש לכם הוא צר וארוך כדאי לכם לבחור שולחן ארוך, אך אם החלל שלכם רחב ובעל ממדים יותר עגולים, לכל על שולחן מלבני. כשאנו מדברים על אירוח שייעשה בחלל של הבית ובפינת האוכל בפרט, חשוב מאוד לשמור שיהיה מספיק מקום לכל האורחים, שיוכלו גם לשבת וגם לקום מן המקומות שלהם בקלות, ולכן אנו ממליצים לכם להשאיר רווח של מטר וחצי בין השולחן לבין הקירות שמסביבו בכל זמן נתון.

איך תבחרו את השולחן שיהיה חלק מפינות אוכל?

אז כשאתם בוחרים שולחן מתוך המגוון הרחב שקיים, אתם צריכים להבין שאתם יושבים שעות רבות בפינת האוכל שלכם. בין אם זו ארוחה עם חברים, משפחה, חגים או שבתות, אתם צריכים שיהיה לכם נוח בכיסא וביחס שבין השולחן לכיסא. כמו כן, אתם לא קונים כל יום שולחנות שאמורים לשמש את פינות האוכל שלכם ואתם רוצים שהם יישארו אתכם לאורך זמן, לכן כדאי שתבחנו טוב את החומרים שמהם יוצר השולחן, בכדי שתוכלו באמת ליהנות ממנו לאורך הרבה שנים מבלי שהאיכות שלהם תפגע בשטיפת הבית לדוגמה. גם בגודל השולחן ובעיצוב שלו צריך להתחשב. יש הרבה סוגים של שולחנות בשוק, שולחנות מרובעים, מלבניים, עגולים, משושים ועוד הרבה. ראשית, עליכם להתמקד בגודל של השולחן. כדאי לשקול לקנות שולחן נפתח על מנת שיתפוס לכם פחות מקום בחלל, אבל כשיגיעו הרבה אורחים להתארח אצלכם, הוא יפתח בקלות מרבית. אם החלטתם לקנות שולחן נפתח, כדאי לכם לוודא שהוא אכן קל ונוח לפתיחה.

By admin