גלגלון כיבוי אש

גלגלון כיבוי אש

גלגלון כיבוי אש אמור לשבת בארון כיבוי האש, להיות במקום ידוע וקבוע – כך שאנשים ידעו היכן הוא. ולהיות במקום אסטרטגי במרחב, כדי להגיע לנקודות רלוונטיות שונות במבנה. תפקידו של האביזר – להוות צינור להובלת מים רבים באופן מידי למען מיגור שריפות.

כיצד בוחרים גלגלון כיבוי אש?

איך בוחרים גלגלון כיבוי אש נכון? ובכן, בחירה נכונה של גלגלון כיבוי אש יכולה לסייע בניצול ומימוש מלא יותר של יתרונותיו השונים. ישנם פרמטרים שונים שיכולים לסייע בבחירה מתאימה של גלגלון כיבוי אש, אותם נכתוב להלן:

  1. אחד הפרמטרים הראשוניים בבחירת גלגלון כיבוי אש הוא כמובן אורכו. באופן נוח ויעיל, היצרן כבר מספק לי את המפרט המלא של צינור כיבוי אש. כך שבהחלט ניתן להשוות בין סוגים שונים. כאשר אנחנו יודעים את אורך הצינור, אנחנו יכולים להסיק בצורה כזו או אחרת לגבי יכולתו של צינור לכסות שטח במ"ר. אם כי, זה מאוד תלוי בנקודה בה יוצב במרחב. כמו גם, בתנאים שונים שאפשר לשקול, כמו זוויות גישה וכן הלאה.
  2. נקודה נוספת, היא תקן כיבוי אש עבור גלגלון כיבוי אש. כל שיש לציין כאן, זה חשיבות עמידת הצינור בתקן כיבוי האש. הדבר מסמל שהצינור אכן עבר בדיקות ואישורים לפי התקינה. לא רק שיש לזה אספקט בטיחותי, אלא גם אספקט של קבלת אישורים שונים במסגרת בדיקות שאולי ידרשו תקינה מסוימת עבור אביזרי כיבוי אש.
  3. נקודה נוספת היא נוחות ההפעלה. גלגלון כיבוי אש קל לתפעול, הינו יעיל יותר מזה שפחות. לא רק שרוצים להפעיל בקלות, אולי לטובת ענייני תחזוקה אלא גם במקרים בהם רוצים להפעיל באופן מידי, נגיש ומהיר על מנת להעניק מענה חירום ובעתות לחץ.

מה לגבי התקנתו, תחזוקתו ותיקונו של גלגלון כיבוי אש?

נקודה נוספת שיש לשקול – היא התקנתו של גלגלון כיבוי אש. לרבות תחזוקה ותיקון של צינור כיבוי אש. אם רוצים להתקין, ולוודא התקנה נכונה – כנ"ל לגבי תחזוקה ותיקון, אפשר ללכת לגורם מקצועי ומוסמך. זאת על מנת לקבל שירות מקצועי ואיכותי, אשר ייתן מענה על צרכי הציוד הקיים ולוודא כי הוא עומד בדרישות התקינה.

לסיכומו של דבר,

גלגלון כיבוי אש יכול להיות אביזר ממש נוח לתפעול מידי ונגיש בעתות רגילות ואף בעתות לחץ. חשוב לוודא תקינותו, התקנתו ותחזוקתו. ניתן להשוות בין סוגי צינורות שונים על פי אורכם ולוודא כי הם מגיעים כראוי לנקודות רלוונטיות במרחב.

By admin