בידה חשמלי

בידה חשמלי מהווה פתרון מעולה לשיפור ההיגיינה שלכם ושל בני המשפחה שלכם, וזאת משום שהוא דרך נבונה לשדרג לשירותים חכמים. ייתכן שנתקלתם בבידה חשמלי אצל מכרים – וכדאי שתדעו שמושבי הבידה החשמליים מספקים את הפונקציונליות של בידה מסורתי באמצעות ישיבה על גבי האסלה שכבר מותקנת, בדיוק באותו אופן כמו מושב אסלה מסורתי. בידה חשמלי נשלט על ידי שלט צדדי, מושבי הבידה החשמלי מחוברים לחיבור המים הקיים ומשתמשים בזרבובית, על מנת להתיז סילון מים חמים המנקה אזורים אינטימיים. כמו כן, בידה חשמלי מגיע עם פונקציית ייבוש, המפחיתה משמעותית את הצורך בנייר טואלט בצורה היגיינית יותר.

למה כל כך הרבה אנשים בוחרים באופציה של בידה חשמלי?

הרבה אנשים בוחרים באופציה של בידה חשמלי מכיוון שיש בו את השילוב שבין התפקוד הממוצע של אסלה לבין היעילות של בידה. זה מבטיח היגיינה וחיסכון במקום באמצעות החלפת מושב האסלה בפריט אחד. הבידה החשמלי מאפשר לשנות את המיקום שלכם מלפנים לאחור להיגיינה אישית אופטימלית בשל השטיפה המודרכת הטבעית של הבידה החשמלי, המתאימה לפיזיולוגיה גברית ונשית כאחד. בידה חשמלי שימושי וקל לשימוש על ידי הרמת הידית שבה אפשרי לכוונן אף את סילון המים ואף את הטמפרטורה. מחסנית הקרמיקה של הבידה החשמלי מבטיחה כיוון מושלם של הברז המתכוונן, בעודו מונע כרישה ומבטיח שימוש לאורך זמן. אתם יכולים לכוון את הזרימה פשוט בעזרת הזזת ידית המתקן. היעדר רכיבים חשמליים מבטיח תפקוד לאורך זמן וקלות בהתקנה של כל סוג של שירותים. הבידה החשמלי בטוח ונוח לשימוש גם עבור ילדים ומבוגרים מגיל הזהב.

האם בידה חשמלי אנטי בקטריאלי אשכרה יחסוך לכם במקום?

עם הקמת מושב בידה חשמלי, תקבלו הרבה יותר מקום פנוי בחלל, תוך כדי הימנעות מהתקנה קלאסית של בידה. הוא מושלם עבור חדרי אמבטיה או נוחיות עם שטח מוגבל. השימוש בבידה חשמלי משפר את ההיגיינה האישית שלכם והוא גם בחירה ידידותית לסביבה. רק תיקחו בחשבון שברחבי העולם מדי שנה דרושים כמה מיליוני עצים לייצור נייר טואלט. על פי הרבה מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי לייצור גליל נייר טואלט אחד בלבד דרושים שלושים ושבעה ליטר מים יחד עם כלור להלבנה, אנרגיה לייצורו, פלסטיק לאריזה ובנזין להובלה. שימוש בבידה חשמלי פירושו להפחית באופן דרסטי את השימוש בנייר טואלט ולהגן על הסביבה.

האם בידה חשמלי ידידותי למשתמשים?

השימוש בבידה חשמלי קל מאוד. יש להרים את ידית המיקסר, לכוונן את הטמפרטורה ואת סילון המים. הנפילה הטבעית של המים מציעה היגיינה רגישה ומדויקת הודות לאפשרות להנחות את סילון המים באמצעות הזזת מתקן המים להגיע לכל חלק וחלק באיבר המין שלכם, לרבות – שטיפת הרגליים. סילון המים של בידה חשמלי מקל על השימוש בסבון מכיוון שהוא מאפשר לידיים תנועות קלות בהליכי ההקצפה והשטיפה. מושב הבידה החשמלי משלב שימוש בפריט בודד אחד לשתי מטרות שונות המבטיחים היגיינה ומהירות. זה שימושי במיוחד עבור ילדים ואנשים עם מוגבלויות.

By admin